5 tipov na darčeky pri narodení dieťatka

Narodilo sa vašim známym bábätko? Potom už iste premýšľate o tom, akým darčekom by ste ich potešili. Možností je, samozrejme, veľa. Pár tipov máme pre vás aj my. Pozrite sa na ne a nechajte sa inšpirovať.

  1. Album „Moja kniha“

Pre všetkých rodičov je novonarodené dieťatko anjelik. Sledujú každý jeho krok, každú zmenu, každý zážitok. A, samozrejme, veľa fotia. Aby neskočili všetky fotky iba na sociálnych sieťach, darujte im album „Moja kniha“. Po rokoch, keď deti vyrastú, sa všetci spolu k nemu vrátia a zostanú im krásne spomienky.

  1. Detský darčekový kôš

Darčekové koše veľmi dobre poznáme z rôznych narodených osláv alebo svadieb. Ale čo tak skúsiť darčekový kôš pre bábätká? Pokiaľ ide o obsah, fantázii sa medze nekladú. Odporúčame staviť na klasiku – cumlíky, dupačky, detské topánočky, plyšové medvedíky a ďalšie hračky. Skrátka, z každého rožka troška. Pripojte aj kartičku s osobným venovaním.

  1. Knižky, DVD a CD

Kniha je dar, ktorým nikdy nemôžete nič pokaziť. Platí to, samozrejme, aj o detských knižkách a leporelách. K nim môžete ešte pridať aj DVD s peknými animovanými rozprávkami alebo CD s pesničkami pre deti. Skúste urobiť svoj výber čo najpestrejší, ponuka je naozaj široká.

  1. Autosedačka

Taký kočík si väčšinou rodičia zabezpečia sami, a to ešte pred narodením dieťatka. Z podobného súdka darčekov sú však aj autosedačky, na ktoré sa často zabúda. Každému, kto má auto, sa nepochybne zídu. Máte tak istotu, že darujete niečo užitočné a hodnotné.

  1. Plienky

Keď už ste na konci s fantáziou, darujte plienky. Veľa plienok. Možno je to trochu prozaický darček, ale určite veľmi praktický. Veľkou výhodou tohto darčeka je, že ho môžu kúpiť viacerí ľudia a nič sa nestane. Duplicita vôbec nie je na škodu, plienok sa predsa spotrebuje takmer nekonečné množstvo. V prípade, že by sa vám tento nápad nepozdával, ešte vždy je tu množstvo iných vecí. Mnoho ľudí hneď nenapadne, že sa čoskoro bude treba zamerať i na starostlivosť o dentálnu hygienu. Preto, ako posledný tip, odporúčame detskú zubnú pastu.

Rate this post