Kniha: Hriešne klamstvá

Filed in Uncategorized

Ľudia pracujúci v brandži erotického biznisu, alebo ak chcete, erotických služieb prišli s veľmi šikovným a pomerne ľahko rozšíriteľným nápadom na propagáciu vlastných podnikov, či ponúk. Svoje ponuky zverejňujú a propagujú formou tlačených kníh, ktoré dostanete v každom dobrom kníhkupectve bez ohľadu na to, z ktorého mesta pochádzate. sexponuky nitra nájdete v publikáciách tiež.

Tieto knihy fungujú, resp. sú robené na viacero spôsobov. Niektoré delia sex ponuky podľa miest v našej krajine. Jedná sa teda o celkom podrobný zoznam všetkých agentúr, podnikov, klubov v ktorých je ponúkaná nejaká s erotických služieb. Či už sex ponuky, sex priváty, escort služby, erotické masáže, alebo horúce linky. Možno sa pýtate, ako je možné, že kniha disponuje tak podrobným zoznamom. Je to vcelku jednoduché. Podnikatelia sami dajú vedieť o svojom biznise a majú záujem o to, aby sa ich podnik, či klub ocitol v spomínanej knihe. Je to jedinečná príležitosť, ako sa o už existujúcom lokáli môže dozvedieť širšia masa ľudí a tým sa rozrastie už existujúca, stála klientela o nových členov, ktorí sa po príjemnom zážitku spokojne pridajú na zoznam stálych zákazníkov.

Niektoré knihy sa zameriavajú čisto na podniky ako také, nemajú formu akéhosi pevného zoznamu podľa abecedy, či miest. Jednoducho monitorujú pole erotických služieb a všímajú si podniky zamerané na ponúkanie presne tohto druhu služby. Je to teda postavené na akomsi hodnotiacom princípe. V knihe sú predstavené podniky, kluby, či priváty, ktoré majú za sebou nejaké tie roky pôsobenia a vybudovali si zástup spokojných zákazníkov, ktorí, samozrejme, chvália ich služby a radi sa za nimi vracajú. Kniha určite neprezradí tajomstvo úspechu ktoréhokoľvek spomenutého podniku, zato vám dovolí nakuknúť do interiérov každého z nich v bohatej fotografickej prílohe. Určite tam nebude chýbať ani hodnotenie zákazníkov, na základe ktorého sa môže čitateľ odhodlať vyskúšať lokál na vlastnej koži. Ide tak o priame odporúčanie so všetkým, čo k tomu patrí – fotografická dokumentácia, hodnotenie podniku, lokalita, kde sa nachádza, jeho názov, stručná charakteristika toho, čo ponúka no a samozrejme, vo fotodokumentácii nesmú chýbať fotografie personálu, ktorý sa klientom bude venovať počas ich návštevy.

Medzi čisto informatívnymi publikáciami sa zaiste nájdu aj také, ktoré majú trochu beletrizovaný charakter. Jedná sa o romány z prostredia tohto biznisu, ktoré ho popisujú taký, aký je. Nájdeme medzi nimi také, ktorých obsahom sú spovede dievčat pracujúcich v tejto oblasti. Vyjadrujú svoje názory, opisujú, ako sa dostali k tejto práci a či sú so svojou pozíciou spokojné. Samozrejme, že všetko má svoje klady aj zápory, tento druh literatúry prihladia na obe stránky.

gg

5 (100%) 1 vote